Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Працівники транспортної міліції в Павлограді вивели бійця АТО на перон в одних трусах

Працівники транспортної міліції в Павлограді вивели бійця АТО на перон в одних трусах

22 августа 2014 0 Comments

Кілька днів тому бійця батальйону “Донбас” Миколу Озарука, який повертався із зони АТО в Тернопіль, працівники Павлоградської транспортної міліції зняли з потяга в одних трусах.

Про це боєць розповів виданню “Доба”.

“У Павлограді до мене підійшли працівники транспортної міліції. Побачили, що я лежу в трусах, відпочиваю. Я кажу: “Зараз вам дам документи”. Вони побачили, що в мене є зброя, амуніція – і миттю накинулися. Я навіть не встиг нічого витягти. Не дивлячись на документи, на мене одягли наручники, штовхали, били, мало не кинули з поїзда головою вниз”, – розповів Озарук.

Чоловік зазначив, що в трусах на пероні він простояв півгодини. На нього дивились усі люди, які стояли на пероні, а міліціонери так і не подивилися документи, бо очікували своїх начальників.

“Через півгодини прийшло начальство. Я так і стояв у трусах і в наручниках. Три рази просив, щоб мені їх попустили, а мені ще більше ці наручники затягували. Я до полоненого на сході краще ставився, ніж поставилися до мене. Потім уже дали можливість показати документи. Проте якийсь майор подивився на моє посвідчення резервіста і сказав: “Этой бумажкой можешь подтереть себе *опу”, – додав Озарук.

Після цього бійця відпустили, але сказали, що не можна возити зі собою зброю, хоча в Миколи Озарука був відповідний дозвіл, і вилучили патрони.

Нині боєць перебуває вдома, але найближчим часом планує повернутися в зону АТО.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post