Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Луганські бидло-міліціонери вимагають гроші у волонтерів, які везуть провізію в зону АТО

Луганські бидло-міліціонери вимагають гроші у волонтерів, які везуть провізію в зону АТО

1 августа 2014 0 Comments

Сватове став відомий тим, що мешканці цього міста не дозволили бойовикам ЛНР влаштуватися в їх місті. Після окупації Луганська, сюди перебазувалося обласне управління МВС, тепер же луганські міліціонери вимагає гроші у волонтерів, які везуть допомогу в зону АТО. Про це повідомляють місцеві активісти та волонтери.

Правоохоронці несуть чергування на блокпостах біля міста. Вони зупиняють проїжджаючі машини і вимагають певні суми грошей для того, щоб їх пропустили. Також розрахуватися з “ментами” можна бензином, зливаючи його з власного бака.

“Зупиняють машини, вимагають гроші та бензин за проїзд. Зрозуміло, що місто знаходиться безпосередньо біля зони АТО і перевіряти їх потрібно. Але у волонтерів, які допомагають владі вимагають гроші. Варто розуміти, що це не місцеві менти, а Луганські, які зараз переїхали в Сватове” – повідомляє один з активістів.У той же час, до здирства долучилася і обласна УБЕЗ (Управління по Боротьбі з Економічною Злочинністю). Представники органів влади почали прискіпливо перевіряти місцевих підприємців. Як виявилося, саме зараз основною причиною, по якій можуть відкрити кримінальну справу, є використання неліцензійного програмного забезпечення. У разі виявленого порушення, на нього можуть закрити очі за певну суму. Перевірки більшою мірою стосуються підприємців та фермерських господарств, власники яких беруть активну участь у зборі та відправку гуманітарної допомоги в постраждалі регіони.

Голова районної державної адміністрації Олексій Борзило на апаратному засіданні намагався озвучити інформацію щодо міліцейського свавілля. Були спроби донести скандальну інформацію до начальника обласної міліції генерал-лейтенанта Науменка.

Однак, як стверджують анонімні джерела, на Барзило відкриття кримінальну справу. Його звинувачують у тому, що будучи державним чиновником, він продовжує займатися підприємницькою діяльністю.

Нагадаємо, міністр МВС Арсен Аваков має намір повністю оновити міліцію на Донбасі, у зв’язку з цим на сьогоднішній день вже звільнено 1700 з 16 000 співробітників, помічених у сприянні сепаратизму або які брали участь в діяльності терористичних організацій ДНР і ЛНР. При цьому, всі без винятку співробітники міліції в Донецькій і Луганській областях проходять перевірку на детекторі брехні, проте чверть співробітників відмовляються від перевірки і відразу пишуть заяви про звільнення.

Джерело: vdv-ua.com

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post