Новомосковськ

Місто на САМАРІ

«БЄдний узнік»

«БЄдний узнік»

13 апреля 2017 0 Comments

Це — Маркіян Демидов, голова «Української спілки в’язнів-жертв нацизму». Поки він виступав на вчорашньому засіданні «Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО», я не міг відірвати очей від його взуття — від модельних, сяючих лакованих туфлів. Його взуття разом з костюмом та смартфоном явно коштувало більше, ніж все моє рухоме майно.

Він принципово відмовився говорити українською, сказав, що цієї мови не розуміє. Посміявся з мого побратима, який сказав, що німецький концтабір у вісім років — то страшно, безперечно, але коли тобі за один допит в підвалі Донецького СБУ ламають дванадцять кісток — це теж жахливо. (Побратим пройшов це пекло).

— Ой, да што ви врьотє… — відмахнувся Демидов.

Демидов гордо повідомив, що в 2015-му році, в розпал війни, літав в Іркутськ, в Росію, на «антинацистську конференцію» (добові йому, як з’ясувалося, платили з українського бюджету). Назвав ветеранів нинішньої російсько-української війни «фашистами». Послав матюками журналістів, які поцікавилися, куди були витрачені гроші, призначені для жертв нацизму, і звідки у нього такий дорогий годинник, і чому він приїхав на засідання на шикарному джипі з власним водієм.

Демидов просто всіх прокляв, назвав нацистами і послав на х*й.

Як пізніше з’ясувалося, Мерседес GL 350 — не єдине його авто. Ще має «Порш Каєн». Як водиться у жерт нацизму, теж німецький.

Власне, Маркіян Демидов — не кращий і не гірший за інших членів громадської ради при Службі у справах ветеранів. Демидов просто єдиний, хто демонстративно відмовився голосувати за зміни в порядку виділення фінасової допомоги, на яких вчора наполягали молоді українські військові.

Дмитро Різниченко 
Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post