Новомосковськ

Місто на САМАРІ

У загиблому в Бориспільському районі впізнали викраденого разом із Луценком активіста

У загиблому в Бориспільському районі впізнали викраденого разом із Луценком активіста

22 января 2014 0 Comments

Родичі впізнали у загиблому, знайденому в Бориспільському районі, активіста Майдану Юрія Вербицького, який був викрадений разом з Ігорем Луценком. Про це повідомила його племінниця, написала на своїй Facebook громадська активістка Ганна Грабарська.
«Тіло, знайдене в Бориспільському масиві, – це тіло Юрія Вербицького. Тільки що дзвонила його племінниця. Опізнав його брат Юрія. Співчуваю», – написала Грабарська.
Як повідомлялось, у Бориспільському районі, куди раніше було вивезено активіста Ігоря Луценка, було виявлено два трупи зі слідами тортур.

Варто відзначити, що викрадений раніше активіст Євромайдану Ігор Луценко повідомляв, що його вивезли саме в Бориспільський район. Разом з Луценком було викрадено ще одного активіста Юрія Вербицького. Його доля наразі невідома.

Сам Луценко після звільнення повідомив, що у Вербицького стан може бути набагато гірший. З ним, на думку Луценка, поводилися жорсткіше, тому що Юрій — мешканець Львова.

Луценко також зазначив, що люди, які били його, могли в минулому працювати у міліції. Вони запитували у нього «Що буде робити ВО «Майдан?» і «Хто фінансує мітинг?»

Джерело: Тиждень.ua

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post