Новомосковськ

Місто на САМАРІ

У МЕРЕЖІ З’ЯВИЛОСЬ ВІДЕО НЕВДАЛОГО НАПАДУ «ТІТУШКІВ» НА ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ЦЕНТР

У МЕРЕЖІ З’ЯВИЛОСЬ ВІДЕО НЕВДАЛОГО НАПАДУ «ТІТУШКІВ» НА ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ЦЕНТР

17 марта 2015 0 Comments

Внаслідок спроби нападу на активістів «тітушки» були оперативно нейтралізовані, обеззброєні і «скуштували столичного асфальту». Один із них — учасник нападу на журналістів 18 травня 2014 року.

Про це пишуть учасники «Волонтерського центру С14» на своїй сторінці уFacebook.

У коментарі до оприлюднених кадрів на відеохостингу YouTube волонтери повідомили: 16 березня о 9-й ранку на волонтерський склад групи С14 по вулиці Стальського 24 на столичній Воскресенці приїхали представники КП «Дирекція», щоб з’ясувати питання оренди з власником, який передав своє приміщення волонтерам.

В цей же час на місце прибув мікроавтобус Volkswagen, з якого вийшла група осіб. Волонтери центру підійшли поцікавитися, хто вони і з якою метою тут перебувають, при цьому під куртками прибулих помітили бронежилети. У на запитання молодики відповідали підкреслено грубо, а при спробі їх сфотографувати напали на волонтера. Один з нападників дістав пістолет, після чого з приміщення на допомогу вибігли активісти. Вони нейтралізували нападників та вибили з рук зброю. Частина нападників утекла, але серед пійманих виявився відомий персонаж – ним виявився один із сумнозвісних компаньйонів Вадима Тітушка по справі нападу на журналістів 18 травня 2014 року.

Один із активістів, Сергій Бондар, описав подію так: «Нашим хлопцям, що пройшли Донецький аеропорт, брали участь у захопленні Маріуполя, у штурмах Іловайська і обороні Пісок, хлопцям, що неодноразово потрапляли під обстріли мінометів та «Градів», периферійні «рішали» з угрупувань «тітушок» не здалися небезпечними. «Жлоби» були оперативно нейтралізовані, обеззброєні і скуштували столичного асфальту».

Коли прибула міліція, з’ясувалося, що частина з нападників є співробітниками т. зв. «Добровільних народних дружин», що раніше входила у «Дніпровську громадську варту».

Активісти зазначили: це не перший візит різноманітних угрупувань на волонтерський склад С14. Туди практично щомісяця приходять представники різних організацій зі спробами захопити приміщення. Вочевидь цього разу вони спробували перейти до агресивних дій.

Саме приміщення, в якому орендар розмістив волонтерський центр, пустувало декілька років. Центр діє півроку і займається допомогою бійцям батальйонів «ОУН», «Азов», «Київ-2», ДУК, батальйону НГУ імені Кульчицького, а також 54-му окремому розвідувальному батальйону.

Джерело: 5.ua

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post