Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Чи повернуть громаді Новомосковська комунальну власність?

Чи повернуть громаді Новомосковська комунальну власність?

27 августа 2014 0 Comments

Таке питання постає все частіше та частіше, особливо воно стає актуальним у той час, коли у мера нашого міста Сергія Мороза закінчується термін його правління на посаді міського голови.
З моменту балотування на посаду міського голови у 2010 році Сергій Мороз на зустрічах з виборцями неодноразово обіцяв мешканцям, що коли він стане міським головою, то він обов’язково поверне комунальну власність до громади, яку при правлінні пана Віктора Літвіщенка деякі «знаменитості» нашого міста «запозичили» у громади.
Але з моменту обрання Сергія Мороза міським головою пройшло вже майже чотири роки, а жодного об’єкта комунальної власності не було повернуто до громади та й тему цю Сергій Мороз не любить піднімати.
Хоча зазначимо, що деякі депутати Новомосковської міської ради шостого скликання пропонували свою допомогу у поверненні комунальної власності та приймали участь у підготовці позовів з цього питання. Але міський голова Сергій Мороз відмовлявся від допомоги, робив видимість, що він займається цим питанням,насправді не продовжуючи працювати у цьому напрямку. У деяких депутатів він за згодою своїх колег по партії на той час забрав через раду довіреності, щоб в них не було можливості самостійно від міської ради подавати позови та захищати громадян нашого міста.
Нам прикро за те, що виборці нашого міста повірили Сергію Морозу – обрали його міським головою, а він за чотири роки не повернув до власності жодного комунального об’єкту, та навіть не робить ніяких кроків у цьому напрямку.
Шановні виборці нашого міста, робіть висновки відносно обіцянок. Ви розумні люди і вмієте скласти власну думку про людину за її вчинками та діями, чи бездіяльністю. Як кажуть-скажи, хто твій мер і я скажу-хто ти є.

Місто на САМАРІ

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post