Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Мразі з ДНР та ЛНР не змогли зламати дух українських ГЕРОЇВ

Мразі з ДНР та ЛНР не змогли зламати дух українських ГЕРОЇВ

24 августа 2014 0 Comments

Кати- терористи намагалися зламати дух українських солдатів, які потрапили до них у полон. Ця російська наволоч  зі своїми ідеями «фашизму-рашизму» сьогодні у Донецьку вирішила показати усьому світові своє справжнє «обличчя». Вони провели своєрідний «театр абсурду» для картинки для російських ЗМІ, яким шокували не лише весь світ, а й багатомільйонну аудиторію своїх глядачів у Росії.

Бойовики вивели наших полонених на площу, а для масовості цього ганебного «видовища фашизму»-переодягнули під українських полонених своїх же найманців-терористів.

Коли терористи вели полонених бійців української армії центральною вулицею, то у багатьох донеччан були сльози на обличчях і вираз шокового стану, люди з міста Донецьк скандували «Слава Україні!», «Українські солдати- наші герої!».

Російські  ЗМІ показали цей «театр абсурду» на свій лад –  прокоментували, що люди викрикували ганебні слова на адресу українських  полонених, але правду не сховати- бійці  української армії найсильніші і мужні, вони є героями своєї Вітчизни.

Слава Україні ! Героям Слава!

P. S.  Друзі із Донецька телефонують і розповідають про звірства катів-найманців із сусідньої держави, з великим хвилюванням і тривогою діляться усім,що спостерігають навколо від терористів. І, до речі, сьогодні жителі знали,що не відчують обстрілів  мирних кварталів-бо усі ж терористи були задіяні  у шокуючому дійстві. Донеччани ж бачать, хто їх обстрілює. І це не наша армія, а саме ті,хто грабує і руйнує їхню землю зараз…

Місто на САМАРІ

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post