Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Коломойський об’явив війну Президенту?

Коломойський об’явив війну Президенту?

20 августа 2014 0 Comments

Низка карних справ, відкритих проти Коломойського окреслила новий формат протистояння в середовищі української політичної еліти.

 І, судячи з усього, поглиблення конфронтації не за горами.  Так, підконтрольний Коломойському «1+1» доволі успішно реалізує тактику розхитування ситуації у базовій для Порошенка області – Вінницькій. Регулярні сюжети, що їх роблять журналісти місцевого відділу ТСН не стосуються жодних проблем регіону, крім висвітлення діяльності жменьки активістів, які вирішили приватизувати бренд Майдану. І це в той час, коли об’єктивно Дніпропетровська та Вінницька область найбільш згадувані регіони України в ЗМІ в контексті допомоги по АТО та гуманітарки для мешканців Сходу.

НА ФОТО:  Активістка Таїса Гайда виявилась давньою фанаткою Коломойського.

Так буквально вчора навіть представники батальйону «Донбас» приїхали у Вінницю, щоб подякували вінничанам за підтримку:http://vinbazar.com/news/nshe/predstavnikibatalionudonbaspodyakuvalivinnichanamzapidtrimku

«Під прицілом» – звісно ж – влада і команда Петра Порошенка, з якою він працював багато років у Вінниці. Приводи, як правило, надумані, але ТСН це не турбує, і одні й ті ж «спікери» розповідають про власні ініціативи та скаржаться на владу. На всі пікети та «акції» цього клубу за інтересами збирається максимум 10-15 осіб, але «1+1» на всю країну транслює ці сюжети як вияв волі всієї вінницької громади.

 Так після останнього походу «активістів» до обласної влади в компанії журналістів телеканалу «1+1», одна з них закликала в соцмережах до штурму адміністративного приміщення ОДА на 21.08. І це в умовах фактичної війни на Сході країни! Що кажуть самі вінничани про цей заклик та його «вагомі причини»? В тій же соціальній мережі facebook у спільноті «Громада Вінниччини» так прокоментували цю подію: Отже. “Громадські активісти” показали справжнє обличчя. Сьогодні вони під нікчемним і штучно створеним приводом, надиктованим в штабі регіонала Татусяка, закликають до штурму ОДА. Формальний привід – “корупційний ремонт приміщення ОДА”, хоча воно належить обласній раді, а відремонтувати його дали доручення ще екс-губернатор регіонал Мовчан та екс-голова обласної ради… Татусяк. Напевно вони хочуть, щоб їх показали по російському телебаченню з коментарем:смотрите какие обезьяны живут На Украине. Цікаво, що додаткові гроші на ремонт виділяла обласна рада вже під голововуванням Сергія Свитка (від Батьківщини), а викидувати з крісел хочуть не його та колишніх регіоналів, а губернатора Олійника та його замів. Ну не клоуни? Кого ви хочете обдурити? Людей?

 Черговий фронт Коломойського проти Порошенка? Не виключено. Проте ймовірний і інших варіант – місцевий кореспондент «1+1» у Вінниці Ганна Тітовська просто перебуває у приятельських стосунках з декількома маргінальними активістами та має з цього якийсь власний інтерес. Адже з останніх десяти сюжетів «1+1» у виконанні Ганни Тітовської в 8 з них головні герої Вінниччини – подружжя все тих же активістів Гайда-Басюк.

 Отже, незрозуміло – чи то Коломойський вирішив перевести приховане протистояння з владою у відкриту стадію, чи то місцеві журналісти так підставляють власне керівництво.

 Або таким чином колишні регіонали хочуть зіштовхнути напередодні виборів до ВР Порошенка та Ігоря Коломойського.

Джерело: il-kiev.com

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post