Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Цигани, місто Новомосковськ перетворили на ЧИКАГО?

Цигани, місто Новомосковськ перетворили на ЧИКАГО?

28 апреля 2014 0 Comments

Вчора близько о 15-00 на мікрорайоні Кулебівка,що знаходиться у м. Новомосковськ, мешканці мікрорайону зібрались на шкільному стадіоні для того, щоб дати відсіч представникам циганської національності, які напередодні жорстоко відлупцювали пересічних кулебівців.
Як повідомили люди, які були присутні на цих зборах, все почалось з того, що син ріелтора Юрка Маковецького Ростік, з друзями вчинив бійку та побив двох мешканців Кулебівки, після чого місцеві жителі вирішили помститися.
Як кажуть мешканці, їх вже дістало те, що представники циганської національності торгують на мікрорайоні наркотиками, крадуть, нападають на мешканців та творять різні безчинства.
Як кажуть очевидці, масову бойку між мешканцями мікрорайону та циганами зупинив депутат міської ради шостого скликання Леонід Іванович Матвієнко, який шляхом переговорів домовився, що не варто виясняти відносини кулаками.
Нагадаємо читачам, що Юрко Маковецький був депутатом міськради, працює ріелтором у м. Новомосковськ, на даний час є помічником депутата міської ради Леоніда Матвієнко.
За не провіреною інформацією деякі присутні вчора на цьому зібранні мали при собі вогнепальну зброю, також дивно те, що міська міліція ніяк не відреагувала на ці події.

Дмитро Незгодний

1396510203_zvit-deputata-misko-radi-leonida-ivanovicha ka2eZCBOWhI O-tdTqGH-tI 9KjyCq8dXcA Zvalishhe-019-1024x768-300x200

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post