Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Вбитий на Донбасі депутат перед викраденням передав Тимошенко компромат

Вбитий на Донбасі депутат перед викраденням передав Тимошенко компромат

23 апреля 2014 0 Comments

Загиблий депутат Горлівської міської ради Володимир Рибак незадовго перед смертю передав Юлії Тимошенко матеріали з компроматом.

Про це Gazeta.ua розповіли друзі загиблого.

«Кому був незручний Володимир Рибак? Та всім — хоч би навіть і Тимошенко. Він був правдоруб і правдолюб, — говорить горлівчанка Тетяна Ходаковська. Разом з Рибаком вона була на мітингу, після якого чоловіка викрали. І вона ж була останньою, хто розмовляв з депутатом по телефону. — Пару тижнів тому в аеропорту Володя спілкувався з Юлією Тимошенко, передав їй пакет з компрометуючою інформацією і сказав, що якщо вона нічого не зробить, він озвучить привселюдно ті факти, які повідомив особисто їй. Перед викраденням він знову збирався на зустріч з Тимошенко».

«Ворогів у Володі було багато через його безкомпромісну позицію. Він був дуже міцний хлопець — навряд чи б його змогли затягнути в машину силоміць. Цілком можливо, він і сам в неї сів — якщо в цій машині був хтось знайомий», — говорить Олександр Ярошенко з «Батьківщини».

Володимир Рибак був депутатом Горлівської міськради від партії «Батьківщина», балотувався до парламенту на минулих виборах у ВР від Об’єднаної опозиції.

Він був на Майдані в лютому – саме в ті дні, коли там відбулись масові вбивства.

Напередодні штурму сепаратистами МВС в Горлівку повернувся «авторитет» Армен Саркисян. До цього вважалося, що він втік з України одночасно з Януковичем і ховається в Ростові. Саркисян звинувачується в організації «титушків», які вбивали людей в Києві.

«Рибак був свого часу головою «Батьківщини» в Горлівці. Його хотіли виключити з партії за те, що Володя критикував не лише представників ПР, але й однопартійців за зв’язки з Саркисяном», — говорить Ходаковська.

Саркисяна вважають близькою людиною до сім’ї Януковичів і Юрія Іванющенка. Підозрюють, що він організував штурм міськради і міської міліції в Горлівці.

Співробітники міліції в Горлівці, за словами друзів і родичів, не поспішали шукати зниклого Володимира Рибака. Хоча він сам є колишній співробітник кримінального розшуку і з повагою відгукувався про більшість своїх колег. В той же час Рибак викривав кримінальні зв’язки МВС.

«Міліціонери в Горлівці казали нам, що Володя сам себе викрав – ніби зробив це для піару, — говорить Ходаковська. — Міліція нічого не розслідувала, а дружину Володіну — Олену водили за ніс шахраї, вимагаючи гроші за інформацію. Усі працівники міліції, хто розслідував викрадення, приїжджали до Олени додому в георгіївських стрічечках, а у слідчого в кабінеті висів портрет Януковича».

42-річний Володимир Рибак був викрадений людьми у балаклавах і в масках відразу після мітингу минулого четверга. Тетяна Ходаковська розмовляла з ним за декілька хвилин до викрадення.

«Володя попросив свого товариша, щоб мене підвіз після мітингу додому, а сам пішов пішки. І коли ми рушили, я помітила червону машину, яка стежила за Володею. У машині був чоловік у світлому камуфляжі і балаклаві — саме той, який стягував Володю зі східців, коли той проривався в міськраду, щоб зняти прапор «Донецької республіки» і повернути на дашок прапор України. Побачивши червону машину, я тут же набрала Рибака: «За тобою їдуть. Сідай з нами», а він відповів: «Я знаю. Дійду дворами, загублюся в натовпі». Під’їжджаємо до перехрестя біля концертного комплексу і бачимо: стоїть ця червона машина, всі двері розкриті, і тільки водій є усередині. Поруч було багато народу, там чекали концерт. А Володі не було видно. Після цього зв’язок з ним обірвався».

Понівечене тіло чоловіка, дуже схожого на Володимира Рибака, було виявлене в річці Сіверський Донець 22 квітня. Разом з ним місцеві рибалки знайшли тіло ще однієї людини — невідомого чоловіка років 30. Обох перед смертю катували.

В середу вдова і друзі розраховують потрапити в Слов’янськ, щоб забрати тіло. Зробити це у вівторок не вдалося через блокпости і фактично військові дії в околицях Слов’янська.

Джерело: http://gazeta.ua/

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post