Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Росія не походить з Київської Русі. Вона навпаки -допомогла її знищити

Росія не походить з Київської Русі. Вона навпаки -допомогла її знищити

5 апреля 2014 0 Comments

«Я написав велику статтю про те, що є малий народ і великий народ, європейський народ і гігантський російський народ. Гігантський російський народ ніколи не мав громадянської свідомості».

Про це відомий кінорежисер Єгор Кончаловський заявив в інтерв»ю top.rbc.ru Є.Кончаловський: Всі мої ідеї сприймаються надзвичайно критично нормальними російськими людьми. І це нормально. Якщо б 30% населення країни сприймало мої думки як належне, це була б інша країна.

Треба думати, як країна розвиватиметься і які завдання стоятимуть перед наступним урядом, оскільки цей уряд і ця влада не в змозі вирішити ці проблеми. Ви ставите діагноз, згідно з яким ми зараз — у Київській Русі, у Середньовіччі … Не в Київській — в Московській. Київська Русь не співпрацювала з Батиєм, вона була зруйнована татарами за допомогою Московського князівства. А в Московському князівстві були абсолютні колаборанти у владі, і вони індоктринували ординський синдром в російську свідомість.

Чернишевський чудово написав, що в кожному з нас трохи сидить Батий. Є великий Батий в Кремлі, під ним — ще десяток, тисячі, потім сотні тисяч Батиїв, а потім — найменші, але вони — начальник паспортного відділу, ліфтер — це теж Батий. Культура народу сьогодні успішно звільнилася від європейських традицій, які були насильно нав’язані їй Петром, і від тієї частини європейського російського, що було виховане за 300 років. Тому сьогодні царюють Московія, ординський синдром і видимість демократії».

Джерело: expres.ua

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post