Новомосковськ

Місто на САМАРІ

СБУ затримала організаторів двох диверсійних груп, що діяли на Луганщині

СБУ затримала організаторів двох диверсійних груп, що діяли на Луганщині

20 марта 2014 0 Comments

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Співробітники Служби безпеки України затримали трьох осіб, які підозрюються у створенні диверсійних груп на території Луганщини, зокрема, лідера угруповання та колишнього полковника міліції.

Встановлено п’ять професійно облаштованих конспіративних квартир для розміщення диверсійних груп. Під час обшуку в приміщеннях виявлено детальні інструкції із завданнями для дестабілізації ситуації в державі, захоплення будівель органів влади та зриву виборів президента України у травні цього року. Вилучено також нарізну вогнепальну зброю, інструкції зі стрілкової справи, списки учасників груп та гроші. Зловмисники здійснювали суспільно-небезпечні акції, провокували бійки з міліцією, тероризували місцевих активістів.

Отримані дані, у тому числі покази затриманих, свідчать про те, що на території регіону діяли дві підготовлені диверсійні групи. У рамках кримінального провадження, розпочатого за ознаками злочину, передбаченого статтею 258 Кримінального кодексу України (створення терористичної групи), Служба безпеки України встановлює всіх учасників диверсійних угруповань та здійснює заходи з їх затримання.

Джерело: Магнолія-ТВ.com

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post