Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Російські слідчі «помстилися» за командувача ЧФ кримінальними справами проти українців

Російські слідчі «помстилися» за командувача ЧФ кримінальними справами проти українців

12 марта 2014 0 Comments

Слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу стосовно посадовців Генпрокуратури України, які раніше порушили справу проти командувача Чорноморського флоту (РФ) віце-адмірала Олександра Вітка.

Про це повідомив офіційний представник СКР Володимир Маркін, пише Інтерфакс-Україна.

«У зв’язку з порушенням Генеральною прокуратурою України кримінальної справи стосовно Олександра Вітка СКР порушив кримінальну справу стосовно посадових осіб Генпрокуратури України», — повідомив офіційний представник СКР Володимир Маркін.

За версією російських слідчих, «порушення кримінальної справи стосовно Олександра Вітка спрямоване на дестабілізацію обстановки в Криму».

«При цьому командувач ЧФ, будучи громадянином Росії та офіцером російських Збройних сил, діяв та діє в суворій відповідності з російсько-українськими угодами про базування російського флоту в Україні», — наголосив Маркін.

За його словами, «інкриміновані Олександру Вітку українською Генпрокуратурою діяння не мають ніякого підґрунтя, оскільки він діяв у суворій відповідності з нормами російського та міжнародного права, а також нормативними документами Міноборони РФ».

«У зв’язку з цим у рамках кримінальної справи встановлюють конкретних посадових осіб Генпрокуратури України, що ухвалили незаконне рішення, яких притягатимуть до кримінальної відповідальності відповідно до російського законодавства та норм міжнародного права», — зазначив Маркін.

Як відомо, 5 березня генеральний прокурор України Олег Махніцькийзаявив, що щодо командувача Чорноморським флотом Російської Федерації віце-адмірала Олександра Вітка відкрито кримінальне провадження.

«Внесено до реєстру досудових розслідувань, також порушено кримінальну справу стосовно командувача Чорноморським флотом Російської Федерації Олександра Вітка», — повідомив він.

Джерело: pravda.com.ua

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post