Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Юра Єнакіївський будує власне «Межигір’я» у Конча-Заспі. Фото

Юра Єнакіївський будує власне «Межигір’я» у Конча-Заспі. Фото

16 января 2014 0 Comments

Народний депутат Юрій Іванющенко, відомий як «смотрящий» президента Віктора Януковича завершує будівництво маєтку у Конча-Заспі.
Про це журналісту телепрограми «Наші гроші» повідомили будівельники.
Як зазначається, будівництво розпочали 2012 на території, яку раніше вкривав ліс. Її площа становить понад 35 гектарів.

«Огляд карти показує, що це – найбільший приватний маєток у всій Конча-Заспі. Площею він поступається лише «Межигір’ю» Віктора Януковича, яке займає три ділянки загальною площею 140 га»,- пише видання.

«Більшу частину обійстя Іванющенка оточено 5-метровим парканом. За парканом розмістились: вже добудована адміністративно-офісна будівля (при в’їзді), центральний будинок, кіно-концертна зала, картинна галерея, сад з декоративних рослин, три штучних озера та причал»,- сказано у повідомленні.

За інформацією видання, поблизу води вже зведено двоповерховий будинок з деревини «Хонка», який обсаджено рослинами та обставлено скульптурами.

Площа центрального палацу з флігелями складає за оцінками будівельників 8000 кв.м. При цьому будинок має усього два поверхи з мансардою.

«Наразі кілька об’єктів добудовуються, ведуться фасадні роботи та вистеляються плиткою доріжки. На території працюють близько сотні чоловік. Частина робітників проживає у «містечку» з трейлерів та контейнерів, розбитому біля центрального в’їзду», — пише видання.

Джерело: epravda.com.ua

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post