Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Представники Партії регіонів з Севастопольської міськради просять Путіна ввести війська в Україну

Представники Партії регіонів з Севастопольської міськради просять Путіна ввести війська в Україну

2 декабря 2013 0 Comments

Депутат Севастопольської міськради від Партії регіонів  Сергій Смольянінов розпочав збір підписів під зверненням до президента Росії Володимира Путіна з проханням ввести війська в Україну. Звернення розміщено на сайті » Севастопольське віче» . Про це також пише місцевий сайт ForPost.

«У результаті відмови народу України та її законно обраного президента В.Ф. Януковича від підписання грабіжницької асоціацію з Євросоюзом, західними спецслужбами і їх агентами, ініційована спроба повалення законної влади в країні. Для чого організовані заворушення і проплачені мітинги у ряді міст України та інформаційні атаки в ЗМІ, на фінансованих США Інтернет -ресурсах», — пише Смольянінов.Т

Він запевняє, що на сайті Білого дому США розміщена петиція, автори якої просять президента США Барака Обаму здійснити військову інтервенцію збройних сил США в Україні для скидання режиму Януковича.

«Звертаємося до Вас , і просимо надати військову та іншу допомогу братньому народу, Уряду та Президенту України для захисту суверенітету країни , російського населення Криму і інших регіонів України. Просимо погодити з Урядом України введення на територію країни збройних сил Російської федерації , для захисту від армії США і їх НАТО — вських агресорів», — пише депутат.

Під зверненням підписалися 12 депутатів міськради, серед яких Вадим Дворніков, помічник народного депутата від ПР Вадима Колесніченка (станом на вересень 2013 року).

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post