Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Перші наслідки змови Януковича-Азарова: навіть Богословська впала в істерику

Перші наслідки змови Януковича-Азарова: навіть Богословська впала в істерику

22 ноября 2013 0 Comments

І правда: ефекти історичного розпорядження Азарова не піддаються звичним оцінкам. Першою здивувала опозиція. Вочевидь, вона не була готовою до такого повороту подій. Логічно, що розворот Януковича викликав у неї сильний шок. Тож спочатку її реакція була стереотипною: блокування трибуни, звинувачення президента і прем’єра з подальшим викликом до бар’єру членів уряду.

 

На диво всім Азаров із міністрами у Верховну Раду прийшов, причому із заздалегідь приготовленими аргументами. Опозиція ж спромоглася лише на істерику: їй сказали, що «все пропало», тобто євроінтеграції не буде та робоча група не потрібна, а опозиція у відповідь, що група працюватиме і що треба зареєструвати ще один законопроект Тимошенко. «Ми порадилися з колегами та прийняли таке рішення, що, навіть якщо немає сьогодні наших колег по парламенту, навіть якщо сьогодні робоча група припиняє роботу, ми все одно зареєструємо сьогодні під новим номером із новою назвою законопроект», – сказав бютівець Андрій Кожемʼякін. Зовсім як маленький хлопчик, якому кажуть: «Не можна», а він уперто тупає ніжками та репетує: «Хочу!»

 

Чи, може, на наших очах народжується новий національний вид спорту – хто більше наплодить «Юлькиних грамот»? Справді, у четвер провалили «всього» шість проектів закону про нібито лікування засуджених, а до цього були ще проекти Міщенка, Рудьковського, Купчака і ще кількох нардепів – загалом «ПіК» нарахував 12 індульгенцій. Скільки ж їх іще буде?..

 

Хід Януковича настільки дезорієнтував опозицію, що вона не відразу здогадалася використати річницю Майдану для тиску на президента. Складається враження, що за Юлиним «лікуванням» усі взагалі забули про свято. Або ж опозиція не врахувала, що Янукович дасть задній хід, а тому на такий випадок протестів не планувала.

 

І що ж показали перші два дні Євромайдану (вже й слово новеньке для дійства придумали)? Відзначився Львів, на вулиці якого вийшло кілька тисяч студентів. До цього ще додамо заклик мера міста Андрія Садового до «громадської мобілізації на захист державного курсу на євроінтеграцію». Хоча у випадку Андрія Івановича революційність, можливо, диктується міркуваннями проведення зимової Олімпіади-2020 у Львові та збереженням у зв’язку з цим реноме.

 

Та добре. Навіть на тлі загального збудження специфічні поведінкові реакції демонстрували окремі політики. Після «зради уряду» Тимошенко з Качанівської колонії негайно накатала маляву президенту. В ній Юлія Володимирівна зізнається, що хотіла б убити Віктора Федоровича. Проте тут же міняє гнів на милість і, як рівний рівному, дає президенту поради. Наприклад, порада № 2 звучить так: «Не вишибайте так грубо та істерично гроші з західного світу в обмін на Угоду. Це виглядає як примітивний, печерний моветон. Підпишіть Угоду – і вам західний світ усе віддасть сам. Вони вас врятують від усіх фінансових та соціально-економічних провалів, які ви організували»…

 

Але на хіт сезону цілком тягне пост регіоналки Інни Богословської в її блозі на «Українській правді». Цей патетичний лист в нікуди та нікому містить сподівання певного прошарку регіоналів, і уважний читач зможе їх тут побачити. Послання Богословської настільки палке і талановите, що «ПіК» не наважився бруднити його коментарями.

 

Отже, мовою оригіналу: «Не верю, что в день святого Михаила Украина грохнется об земь, только начав взлетать из совка и обломков русской империи.
Не верю, что Президент Янукович, большой и сильный лидер, позволит согнуться под маленький каблук соседнего восточного рождающегося императора.
Не верю, что мои дети и внуки должны будут снова чувствовать себя малороссами.
Не верю, что Янукович не понимает, что он не имеет права потерять исторический шанс стать президентом всей Украины.
Не верю, что команда партии власти не умеет считать и не понимает, что победить на президентских выборах при таких условиях практически невозможно…
Не верю, что демократические страны не найдут денег и компенсационных мер, чтобы помочь Украине возместить потери от агрессивных незаконных мер России по закрытию рынков.
Верю в то, что мы подпишем договор об ассоциации и станем сильнее. Храни нас Архангел Михаил!»

Амінь.

Джерело: http://www.pic.com.ua

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post