Новомосковськ

Місто на САМАРІ

АНДРІЙ БІЛЕЦЬКИЙ: У СХЕМАХ РОЗКРАДАННЯ ВІЙСЬКОВОГО БЮДЖЕТУ — ВСІ, ВКЛЮЧНО З ПРЕЗИДЕНТОМ

АНДРІЙ БІЛЕЦЬКИЙ: У СХЕМАХ РОЗКРАДАННЯ ВІЙСЬКОВОГО БЮДЖЕТУ — ВСІ, ВКЛЮЧНО З ПРЕЗИДЕНТОМ

3 января 2018 0 Comments

Під час війни немає більш мерзенної речі, ніж красти у власної армії. Так вважає народний депутат, лідер партії Національний Корпус Андрій Білецький.

Про це він сказав в ефірі програми «Досьє з Сергієм Руденком» на телеканалі Espreso.tv, відповідаючи на питання ведучого про те, як просувається справа щодо оприлюднених фактів корупції при закупівлях для Нацгвардії, документи про що народний депутат передав головному військовому прокурору України Анатолію Матіосу у січні цього року.

«Матіос офіційно заявив, що він не бачить корупції у перевищенні тендерів в середньому на 20-30 % майже на кожній закупівлі через «ProZorro». Що тут, можливо, є недогляд, але не корупція», — повідомив Білецький.

Він зазначив, що його команда продовжує аудит, і доказова база тепер значно серйозніша, ніж була у січні.
«Мені здається, що під час війни немає більш мерзенної речі, ніж красти у солдатів. Це -красти на крові. Це треба бути абсолютною потворою», — підкреслив він.

На його думку, так відбуваєтеся тому, що до схеми розкрадання військового бюджету, у яку входить і Нацгвардія, «включені всі гілки влади, закінчуючи президентом України».

Тому що жодних заходів, зазначив політик, для виправлення такого стану речей в країні не вживається.

Ми бачимо величезну кількість передач «Схеми» про Кононенка та інших близьких бізнес-партнерів нашого гаранта. Ми бачимо пряму корупцію на продажі Україні абсолютно непотрібних їй зараз бронекатерів з заводу «Ленінська кузня», до якого президент має прямий стосунок. Тому у цих схемах всі, закінчуючи президентом», — переконаний він.

Джерело

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post