Новомосковськ

Місто на САМАРІ

БЕГИ ПЕТЯ — БЕГИ !!!

БЕГИ ПЕТЯ — БЕГИ !!!

22 апреля 2017 0 Comments

Біжи поки не пізно. Біжи і не озирайся, для про форми скажи , що стомився (красти і реформувати і знову красти), скажи, що народ не вдячний, кажи що прийде на думку. А краще нічого не кажи а втікай мовчки. Зроби країні подарунок на день незалежності або раніше! Зроби так, щоб я одного разу прокинувся і не знайшов тебе у своїй країні.

Коли такі як я прийдуть до влади, ми дійсно почуємо кожного кого ти образив, знищив та обіграв на тарифах. Ти сьогодні ситий і задоволений, а ми голодні і злі. Так сьогодні я звичайний сільський голова який діє в інтересах своєї територіальної громади, але хто зна інтереси якого загалу я буду представляти на наступних виборах.
Р. S

Наша спільна мета повернути нам наші конституційні права! Право на гідне життя яке вкрадене буде відновлене і слово Конституція більше не буде викликати посмішки на ситому обличчі друзів гаранта.

Реформи починаються з порядку та 100 % відповідальності за вчинене.
Вирішувати твою долю, та долю твоїх посіпак буду не я, а НАРОД! Я лише вкажу шлях яким буде вирішено всі економічні проблеми!
Перше що я зроблю як випаде нагода, я запитаю на загальнонаціональному референдумі хто і в якій послідовності буде сідати на електричний стілець слідом за тобою. Все твоє майно разом з майном членів твоєї зграї ми повернемо в бюджет країни тим самим референдумом яким посадили тебе на електричний стільчик 🙂

Якщо прочитав і згоден, то розкажи друзям, нехай Петя побачить скільки нас. (Нова форма соціального протесту, побачимо скільки нас).

Максим Голосной

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post