Новомосковськ

Місто на САМАРІ

РНБО ухвалила розгін блокувальників ОРДЛО

РНБО ухвалила розгін блокувальників ОРДЛО

20 февраля 2017 0 Comments

Президент дав згоду на силовий вплив на учасників блокади.

Рада національної безпеки та оборони доручила Нацполіції, Нацгвардії та СБУ за допомогою сили унеможливити порушення громадського порядку на об’єктах інфраструктури.

Про це йдеться в опублікованому на сайті РНБО рішенні “Про невідкладні заходи з нейтралізації загроз енергетичній безпеці України та посилення захисту критичної інфраструктури”.

“Національній поліції України, Національній гвардії України, Службі безпеки України забезпечити безпеку та унеможливити у встановлений законом спосіб спроби порушення громадського порядку на об’єктах критичної інфраструктури”, – йдеться в пункті №5 рішення.

У шостому пункті РНБО доручила СБУ захистити об’єкти критичної інфраструктури від спроб порушення громадського порядку з боку російських спецслужб, їхньої агентури, пов’язаних з ними підривних елементів та диверсійно-розвідувальних груп.

Згідно з пунктом №4, МВС та СБУ мають захистити від агресора об’єкти газо- та електропостачання, транспортну інфраструктуру в районі проведення АТО на Донбасі.

Нагадаємо, раніше в посольстві Сполучених Штатів Америки заявили про стурбованість щодо перешкоджання постачанню вугілля з окупованих територій Донбасу.

Джерело: ua1.com.ua

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post