Новомосковськ

Місто на САМАРІ

КОНСТИТУЦІЯ ЦЕ ЄДИНИЙ ГАРАНТ ДОБРОБУТУ І СТАБІЛЬНОСТІ ДЛЯ НЕ БАЙДУЖИХ УКРАЇНЦІВ

КОНСТИТУЦІЯ ЦЕ ЄДИНИЙ ГАРАНТ ДОБРОБУТУ І СТАБІЛЬНОСТІ ДЛЯ НЕ БАЙДУЖИХ УКРАЇНЦІВ

23 января 2017 0 Comments

Я не відкривав Америку, я просто поважаю Конституцію України. ( наша зброя, це всебічне поширення того прецеденту який вже створено в Єлизаветівці)

Коротко про головне:
Є певний позитивний відгук від того інформаційного приводу який ми створили спільно з не байдужими представниками ЗМІ. ( дякую окремо) Так сталося, що цей досвід цікавить людей з усіх куточків України і це не може не надихати. Люди втомилися слухати пусті обіцянки та порожні балачки з екранів контрольованих телеканалів.

Хочеш змінити світ – почни з себе!

Я нічого нікому не обіцяв і не обіцяю,у мене навіть не було передвиборної програми ( це мій перший соціальний експеримент над самим собою). Я просто робив і роблю свою справу на користь суспільству. Люди це відчувають і дарують як наслідок свою довіру, я не маю права в чергове подарувати людям зневіру, бути черговим “псевдо патріотом” разговорного жанру. Справами і тільки справами слід доводити свою любов до України.
Так, друковані ЗМІ Дніпропетровської області в переважній більшості продовжують зберігати режим повної інформаційної тиші, але є ще й сміливі які насмілюються писати правду (нажаль таких одиниці). Люди самостійно поширюють інформацію про прецедент в Єлизаветівці та бурхливо його обговорюють. Тому в нас ще залишається не аби який шанс на перемогу. Я не здаюся і ладний іти до кінця, навіть якщо мені прийдеться накласти за це головою.

P.S.
Слід зрозуміти найголовніше – якщо ми дійсно не хочемо щоб жебракували наші діти та онуки, наш з вами найголовніший обов*язак, як найшвидше розпочати власну боротьбу за відновлення своїх конституційних прав в нашій країні. Не можна залишатися безправною біомасою яка не зрозуміло для чого, чи для кого тупо ходить або не ходить на вибори. КОНСТИТУЦІЯ – ЦЕ НАЙГОЛОВНІША ЗБРОЯ СМІЛИВИХ ЛЮДЕЙ ЯКІ РІШУЧЕ ПРАГНУТЬ ПОЗИТИВНИХ ЗМІН.

Максим Голосной
Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post