Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Асоціація фермерів та землевласників Новомосковського району підбила підсумки роботи

Асоціація фермерів та землевласників Новомосковського району підбила підсумки роботи

4 января 2017 0 Comments

Нещодавно Асоціація фермерів та землевласників Новомосковського району підбила підсумки роботи за 2016 рік.

Головним доповідачем став Олександр Сулима, якого було обрано головою Асоціації фермерів Новомосковського району у березні цього року. Він детально розповів про виконану роботу, окреслив проблемні питання та визначив плани на майбутнє.

Олександр Сулима повідомив, що свою діяльність на посаді голови він розпочав приведення у відповідність до чинного законодавства уставу Асоціації, перереєстрації його у державних установах та податковій інспекції.

Традиційно, у кінці літа, за підтримки Асоціації фермерів та приватних землевласників Дніпропетровської області було організовано чудове «Свято врожаю».

Левову частку сил та часу зайняв захист фермерського господарства «ДАР». Боротьба у селі Попасне тривала три місяці. За цей час організовано численні акції протесту під стінами Верховної Ради та посольства Євросоюзу у м. Києві, народне Віче. На жаль не обійшлося і без кровопролиття. Зараз боротьба продовжується у судах, а закінчиться вона лише перемогою!

Активна громадська діяльність – важливий напрямок роботи для кожного члена Асоціації. Цього року активісти взяти участь у роботі всеукраїнського комітету захисту землі, розширеній раді АФЗУ України в м. Києві. Крім того, вони активно брали участь у роботі обласної Асоціації тощо.

«Оце така робота проведена за звітний період. Наша організація довела право на існування, довела, що вона є дійсно спроможною вирішувати серйозні питання. Новомосковська Асоціація, Обласна Асоціація відстояли господарство «ДАР» рід рейдерських атак, а від так захистила фермерський рух – показала свою силу. Наша організація повинна розвиватися на повну силу!» – підсумував голова Асоціації фермерів Новомосковського району Олександр Сулима.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post