Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Відбулося чергове засідання Новомосковського міськвиконкому (ВІДЕО)

Відбулося чергове засідання Новомосковського міськвиконкому (ВІДЕО)

23 июня 2016 0 Comments

Відбулося чергове засідання виконкому

ЧАСТИНА ПЕРША-ДРАМАТИЧНА

Вчора, 22 червня 2016 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Новомосковської міської ради. До черги денної було включено майже 100 питань, як суто технічних так і доволі цікавих. Для зручності розділимо матеріал на декілька змістовних частин.
ЧАСТИНА ПЕРША — ДРАМАТИЧНА
Першим, про результати роботи за підсумками І півріччя 2016 року та виконання завдань комплексної програми розвитку освіти м. Новомосковська на 2016-2020 роки провинна була доповісти в.о. начальника управління освіти Наталія Тимохіна. За пропозицією членів виконкому, питання було перенесено на наступне засідання. Аргументом цьому стали численні нарікання на роботу начальника управління Наталі Падашулі та враховуючи важливість даного питання, вона особисто зобов’язана доповісти.

ЧАСТИНА ДРУГА – СУТО СТАТИСТИЧНА

Наступним члени виконкому заслухали звіт заступника міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ і підприємництва Костянтина Мороова про результати роботи в системі електронних закупівель «ProZorro» за 6 місяців 2016 р. Як усе це відбувалось дивіться на відео. Поки що давати об’єктивну оцінку роботи міської владі ми не беремося, та найближчим часом обов’язково порівняємо отримані результати з іншими містами Дніпропетровської області.

ЧАСТИНА ТРЕТЯ – ЛІРИЧНА

Не зрозумілою була позиція членів виконкому під час розгляду проекту рішення щодо надання дозволу на організацію літньої торгівлі. Серед усього переліку звернувшихся питання виникли лише до двох.

Перший підприємець просив надати дозвіл на торгівлю на Молодіжному острові, а другий — у парку ім. Сучкова. Після тривалих обговорень та особистої гарантії члена виконавчого комітету Володимира Кісельова щодо відсутності на острові продажу пива і будь-яких алкогольних напоїв дозвіл вдалося отримати. Шановні новомосковці, звертаємось до Вас з проханням у разі виявлення продажу вищевказаних товарі повідомити Володимира Кісельова особисто.

А от другому підприємцю дозвіл на торгівлю у парку ім. Сучкова так і не надали. Аргументом на користь відмови стало те, що йому просто потрібно взяти в аренду частину паркової зони, сплачувати податок до бюджету, а тоді вже і торгувати. Тим паче у парку вже є ряд об’єктів де можна придбати необхідний товар.

На нашу думку, дана ситуація говорить про подвійні стандарти. З одного боку продовжують працювати так звані «договорняки» і не бажання підтримувати здорову конкуренцію. А з іншого — породжує стихійну торгівлю, яку а ні міська влада, а ні поліція не здатна побороти.

ЧАСТИНА ЧЕТВЕРТА – МАТЕРІАЛЬНА

На засіданні виконкому було погоджено нові тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для КП «Трубник». Начальник підприємства Людмила Кравченко доповіла, що останній раз тарифи переглядались ще у далекому 2010 році. З того часу значно виросли ціни товари, збільшився прожитковий мінімум та значно виросли тарифи на електроенергію. Аби підприємство мало змогу працювати, підняття тарифів є вимушеною необхідністю.

З новими тарифами, які найближчим часом вступлять у законну дію, можна ознайомитись за посиланням чи на офіційному сайті Новомосковської міської ради.

Ксения Дзегарницкая

Додаток:

dodatky (1)

мафия новика рулит

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post