Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Бандитизм Індустриального відділення поліції (ВІДЕО)

Бандитизм Індустриального відділення поліції (ВІДЕО)

14 января 2016 0 Comments

06.01.2016 року в 11.20 до нашого будинку за адресою вул. Косіора буд. №2 приїхали четверо невідомих у цивільному одязі та почали питати в сусідів будинку, де мешкає мій батько Ісмаілов Сабір Мусеіб огли. На запити сусідів будинку вул. Косіора №2 представитись, ці люди відмовились. Потім один із цих людей зателефонував об 11.27 з мобільного телефону 0978958187 моєму батькові та став робити погрози, вимагаючи, щоб він вийшов на прибудинкову територію.
У такий ситуації, ми були змушені вийти всією родиною на подвір’я. У бік мого батька пролунали погрози та вимоги поїхати з ними на приватній машині марки “Таврія” гос. номер АЕ8628ВВ у місцевий відділок поліції. Ніяких документів, постанов щодо затримання вони не пред’явили Ісмаілову Сабіру Мусеіб огли.
На відмову мого батька Ісмаілова Сабіра Мусеіб огли сісти в машину ці люди в грубій формі почали застосовувати фізичну силу, вдарили в обличчя та ребра декілька раз, застосували газ з сльозогінного балончика й примусово засовували фізичну силу для посадки в автомобіль марки “Таврія” (гос. номер АЕ8628ВВ). Також на мої заперечення та вимоги діяти згідно з Конституцією та законів України в мій бік застосували сльозогінний газ та були спроби вдарити мене обличчя. Я ухилився та все ж таки мені попали в плече. В бік нашої родини ці особи почали обзивати нас “чурками”, “циганами” та погрожувати, що виселять нас із міста. Також звучала нецензурна лайка в бік моєї матері. Після чого об 11.41 я почав відеозйомку кримінального правопорушення з боку цих осіб на свій мобільний телефон. В цей час мій батько Ісмаілова Сабір Мусеіб огли почав робити виклик поліції на телефонний номер 102. На крики сусідів та свідків, невідомі, які представилися нам на словах співробітниками поліції Індустріального відділку, швидко сіли в автомобіль марки Таврія госномер АЕ8628ВВ та покинули місце злочину. На протязі години ми так і не дочекалися наряду поліції для фіксації правопорушення та показів свідків.
Не дочекавшись оперативної групи поліції, ми були вимушені самі поїхати у відділок поліції та зробити письмову заяву. Мого батька опитали в кабінеті 302. Свідків злочину працівники поліції Індустріального відділку відмовились прийняти. Сказали, що свідки непотрібні.
Мене, Ісмаілова Руслана. Сабіровича, як постраждалого прийняти для опитування відмовились.
У той час в Індустріальному відділу поліції я побачив цих людей, які були при здійсненні правопорушення проти моєї родини та мене. На запитання черговому відділку, про прізвища цих осіб, мені дали відмову.
Свідків злочину працівники поліції Індустріального відділку відмовились прийняти. Маємо також докази злочину співробітників поліції засобами об’єктивного контролю.

Ruslan Ismailov

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post