Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Громадські організації ініціюють запровадження закупівель через систему ProZorro

Громадські організації ініціюють запровадження закупівель через систему ProZorro

14 декабря 2015 0 Comments

11 грудня 2015 року громадські організації «ЗА ЧИСТЕ МІСТО» (керівник — Анна Глущенко), «ЦЕНТР ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ МІСТА НОВОМОСКОВСЬКА» (керівник — Віктор Пробачай), «БАТАЛЬОН ОБ’ЄДНАНИХ САМАРСЬКИХ АМАЗОНОК» (керівник — Любов Мельник) та «НОВОМОСКОВСЬК — НАШЕ МІСТО» (керівник — Костянтин Пузирь) звернулись до керівництва міста з вимогою включити питання щодо запровадження практики електронних закупівель за кошти міського бюджету через систему електронних державних закупівель ProZorro на розгляд сесії Новомосковської міської ради. Також вони розробили та направили відповідний проект рішення.
«Громадські організації міста Новомосковська висловлююсь свою стурбованість випадками порушення чинного законодавства у сфері здійснення державних закупівель. Ми переконані, що запровадження прозорих державних закупівель ProZorro є унікальним прикладом співробітництва між громадянським суспільством та державою з метою впровадження критично важливих реформ задля розвитку України. Відкритість інформації для всіх, спрощення доступу для бізнесу, підвищення конкуренції і «он-лайн торги» між учасниками на пониження в підсумку дозволять економити державні кошти та боротися з корупцією. Відповідні рішення вже прийняті Дніпропетровською обласною радою, Дніпропетровською міською радою, Нікопольською міською радою, Тернівською міською радою, Дніпродзержинською міською радою, Жовтоводівською міською радою. Пропонуємо винести на розгляд депутатів Новомосковської міської ради розроблений нами відповідний проект рішення», — йдеться у відкритому зверненні.
Громадські організації висловили сподівання на розуміння та підтримку керівництва міста у вирішені такого важливого питання.
А нам з вами залишається тільки споглядати, як наші народні обранці підтримають дану пропозицію на черговій сесії 25 грудня, які аргументи проти неї будуть знаходити і хто з них найбільше не захоче відриватися від «золотої скрині». 

ProZorro — cистема електронних закупівель full version

Ксения Дзегарницкая

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post