Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Прошу СБУ сприяти антикорупційному розслідуванню

Прошу СБУ сприяти антикорупційному розслідуванню

14 октября 2015 0 Comments

У день нападу (02.10.2015) на нашу знімальну групу співробітниками СБУ ми прийняли пропозицію голови відомства Василя Грицака про зустріч. Там, у своєму кабінеті, він вибачився за своїх підлеглих та пообіцяв їх покарати. Утім, він також виказав занепокоєння, що у своєму розслідуванні про розкішні автомобілі співробітників Служби безпеки ми можемо показати оперативників, які беруть участь в антитерористичній операції.
Попри суспільну значущість зібраної нами інформації, ми погодились на безпрецедентний крок – показати працівникам СБУ героїв нашого матеріалу до виходу в ефір, аби виявити оперативників і закрити у сюжеті їхні обличчя.

Також ми попросили допомогти ідентифікувати й інших неоперативних співробітників – а саме вказати їхні посади, аби зіставити вартість їхніх автівок з офіційною зарплатнею на державній службі. Голова СБУ запевнив нас у тому, що ми отримаємо від Служби безпеки повне сприяння. Але щойно ми привезли роздруківки з обличчями, співробітники, яких делегували допомагати нам, заявили, що в сюжеті показувати не можна нікого! Навіть якщо людина їздить на роботу наBMW за 30 тисяч доларів і не виконує нічого секретного на службі.

Тому ми – редакція програми “Схеми” (Радіо Свобода/Перший суспільний) – ще раз звертаємося до голови СБУ Василя Грицака з проханням сприяти антикорупційному розслідуванню. Адже у нас на меті – не дискредитація Служби безпеки, а її очищення.

Також просимо голову СБУ Василя Грицака звернути увагу на те, що ми досі не отримали обіцяне відео з камер спостереження у момент нападу на нашу знімальну групу (02.10), хоча відповідний запит надсилали і наша редакція, і парламентський Комітет з питань свободи слова, і народний депутат Сергій Лещенко.

У будь-якому разі наше телевізійне розслідування вийде в ефір у цей четвер, 15 жовтня о 21:50 у програмі “Схеми” наUA:Перший.

Джерело: ord-ua.com
Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post